Kontakt

Do każdego klienta podchodzę w profesjonalny oraz indywidualny sposób dbając o każdy szczegół na stronie. Skontaktuj się ze mną i zobacz co mogę dla Ciebie zrobić!

Mariusz Kuczyński

Mariusz Kuczyński

Zarządca strony

Witam Państwa serdecznie na mojej stronie mam na imię Mariusz i zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz informacjami zawartymi na stronie.

Od kilku dobrych lat interesuje się informatyką pierw ze specjalizacją grafiki komputerowej, a teraz projektowania i tworzenia stron internetowych. Swoje projekty stron zaczynałem już tworzyć w języku html oraz css by później poznawać kolejne chociażby takie jak JavaScript, SQL, JQuery. Obecnie pracuje na systemie WordPress, który wciągnął mnie doszczętnie 🙂

Postaram się Państwu odpowiedzieć na wszystkie pytania i zawsze będę służył pomocną dłonią. 

 

Adres:

Baldachówka 14

35-061 Rzeszów

biuro@tworzenie-stron.com.pl

Email

Masz pytania? Napisz do mnie!

 

6 + 9 =

FAQ

Najczęstsze pytania

Ile trwa wykonanie strony na WordPress?

Prace nad stroną trwają zazwyczaj od 3 – 5 dni.

Czy po zakupie są jakieś ukryte koszty?

Nie, nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Czy otrzymam dane do konta panelu administracyjnego

Tak po zakupie i ukończeniu zamówienia otrzymujesz pełne dane do swojej strony na WordPress: login i hasło oraz wszystkie dane do maila.

Czy mogę nanosić poprawki na stronę?

Tak, oczywiście. Projekt jest moją propozycją dlatego możesz nanosić na niego poprawki.

Jak po zakupie motywu DIVI przebiega jego instalacja na stronę www

Program Divi jest w 100% oryginalny, pochodzi z oficjalnej strony gdzie został wykupiony w dożywotniej wersji. Proces instalacji przebiega poprzez udostępnienie nam danych do konta, gdzie wgrywamy oryginalny klucz API na stronę. Dzięki temu dostępne są za darmo kolejne aktualizacje tego oprogramowania.

Jak się z Tobą skontaktować?

Na każdej z naszych stron można znaleźć formularz kontaktowy. Wystarczy go wypełnić i wysłać do mnie. Zazwyczaj bardzo szybko odpisuje na pytania.

Czy mam portfolio?

Moim portfolio są szablony, a w nich ponad tysiąc gotowych stron, więc nie widzę sensu w kolekcjonowaniu stron bo każdy klient jest inny i każdy ma swoje upodobania.

Co z hostingiem, domeną i SSL po roku czasu?

Strony trzymane są u mnie na serwerze co pomaga mi w opiece nad nimi. Po upływie roku sam decydujesz czy chcesz stronę dalej u mnie trzymać czy przenieść na inny serwer. Opłaty za hosting po roku nie pobieram. Opłaty za domenę tak jak i SSL po roku niestety trzeba będzie pokryć i nie są one wysokie .

Zamów swoją stronę już dziś!

Szczegóły mojej oferty znajdą Państwo na wcześniejszych stronach serwisu lub po kliknięciu w przycisk poniżej.

Share This