Divi to unikalny motyw. który przede wszystkim daje niesamowite możliwości łatwego ingerowania w wygląd strony dzięki Divi Builder służącemu do edycji stron WordPress. Niezależnie od formy wybranej strony forma budowania jest niemal identyczna i każdy element ma swoją chrierarchię podzieloną na np. sekcje, wiersze lub moduły. Społeczność i wsparcie jest naprawdę ogromne. Kreator Divi zawiera świetną bibliotekę modułów, które można wstawiać do Twoich układów. Nie trzeba znać się także na kodowaniu lub tylko polegać na wtyczkach innych firm.

Elegant Themes i jego DIVI to najbardziej znany sklep z motywami WordPress w branży. Subskrypcja na elegancki motyw jest bardzo atrakcyjna cenowo. Dostęp do wszystkich motywów i wtyczek na nieograniczonych witrynach kosztuje jedyne $ 89 / rok. Jeśli już zakochasz się w Elegant Themes, możesz kupić plan na całe życie za jednorazową opłatą $ 249. Warto także wyczekiwać odpowiedniej promocji gdyż wtedy ceny zastają obniżone do 20%.

W DIVI możesz tworzyć i projektować praktycznie dowolne witryny za pomocą uporządkowanych schematów, od witryn blogowych po sklepy internetowe. Divi jest idealny dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia w projektowaniu lub kodowaniu. Tworzenie stron w głównej mierze polega na tym by przeciągać i opuszczać elementy na stronę, które najlepiej odzwierciedlający Twój projekt. Osoba początkująca bardzo szybko może się z nim zapoznać, a samo menu ustawień jest dobrze uporządkowane i prowadzi przez poszczególne etapy tworzenia strony. Posiada wtyczki np. dla formularzy kontaktowych, galerii zdjęć i ustawienia komentarzy.

Dlatego właśnie my od bardzo długiego czasu korzystamy z tego właśnie motywu, który do dnia dzisiejszego jeszcze nas nie zawiódł smile

Share This